inwestycja

O naszej inwestycji

Budynek mieszkalny przy Al. Racławickich 28A w Lublinie to ...

Budynek zlokalizowany jest w Dzielnicy Rury Brygidkowskie w Lublinie. Jest to budynek 6 kondygnacyjny, usytuowany bezpośrednio wzdłuż ulicy w otoczeniu zabudowy mieszkalnej i usługowej. Ściana budynku wzdłuż ul. Al. Racławickie tworzy pierzeję. Środkowa część jest nieznacznie wycofana względem linii zabudowy. Kompozycja elewacji jest regularna, okna wraz z blendami tworzą powtarzalny element porządkujący główną elewację, nadając jej miejski charakter.
Wejścia do budynku, a także do usytuowanych w parterach usług dostępne są bezpośrednio z chodnika. Kondygnacje naziemne przeznaczone są na funkcję mieszkalną o powierzchni mieszkań od 25-76 m2. Na kondygnacjach 2-5 znajdują się ponadto lokale usługowe tzw. usługi nieuciążliwe. Budynek wyposażony jest w 4 trzony komunikacyjne – klatki schodowe wraz z zespołami wind dostępne bezpośrednio od strony ulicy poprzez reprezentacyjne hole wejściowe.
Na parterze budynku oraz od strony uliczki osiedlowej zaprojektowano usługi dostępne bezpośrednio z chodnika wzdłuż ulic. Powierzchnie usługowe podzielone zostały na niezależne zespoły, każdy z niezależnym wejściem i węzłem sanitarnym. Projekt nie obejmuje docelowej aranżacji powierzchni usługowych, która będzie wymagała szczegółowych rozwiązań projektowych uwzględniających wymogi użytkownika i akceptacji rzeczoznawców p.poż, sanepid i bhp.
Wejścia do budynku znajdują się od ulicy Al. Racławickich, dojazd od strony ulicy wewnętrznej. Przy zjeździe do garaży podziemnych oraz wejściu do klatki 4 zlokalizowano pomieszczenia śmietników dostępne z poziomu dojazdów. Lokalizacja śmietników jak i ich wielkość zgodna z przepisami i umożliwiająca segregację odpadów.
Na kondygnacjach podziemnych oprócz parkingów przewidziano pomieszczenia gospodarcze i techniczne – hydrofornie, separatory, rozdzielnie elektryczne, pomieszczenia węzłów cieplnych, pomieszczenia gospodarcze.
Zobacz lokalizacje...

Inwestor

Inwestorem budynku przy Al. Racławickie 28A jest spółka pod firmą "Wartico Invest" Sp. z o. o.

WARTICO INVEST sp. z o.o.   powstała w 2005 roku i wchodzi w skład grupy kapitałowej Multico, zarządzanej przez Zbigniewa Jakubasa. Spółka skupia się na działaniach deweloperskich, wpisujących się w wysokie standardy jakości i solidności wykonania, wypracowanych przez Grupę przy dotychczasowych realizacjach. Wśród nich:
Zobacz inwestycję...

Osiedle Świderska   zrealizowane przez „WARTICO INVEST”, oddane do użytkowania w latach 2007-09; kameralne, malowniczo usytuowane na terenach położonych nad Wisłą, na warszawskiej Białołęce, składające się z 3 budynków mieszkalnych o nowoczesnej i funkcjonalnej architekturze, zawierające łącznie ponad 225 lokali. Osiedle sąsiaduje z ogrodami zabytkowego kompleksu seminaryjnego, a budynek o symbolu F/G został wybudowany zaledwie 50 metrów od wału wiślanego, co dostarcza jego mieszkańcom malowniczych widoków:
Zobacz inwestycję...

Apartamentowiec Multico Residence   wybudowany przez „Multico” Spółka z o.o. na warszawskim Żoliborzu, oddany do użytkowania w 2003 roku; 72 przestronne i funkcjonalne apartamenty, zaprojektowane przez włoskiego architekta Giorgio Dazzana, z całodobową ochroną i monitoringiem. Na parterze budynku zlokalizowany jest klub fitness z siłownią , basenem , jacuzzi i saunami. Multico Residence to jeden z najbardziej prestiżowych budynków w stolicy.
Zobacz inwestycję...

Osiedle mieszkaniowe „Wiktoryn”   w Lublinie: Zespół 5 budynków mieszkalnych z lokalami usłgowo-handlowymi na parterach. Osiedle zrealizowano w latach 2014-2017.
Zobacz inwestycję...

Inwestycja „Przy Parku” w Poznaniu  – wielorodzinny budynek mieszkalny. Budynek został zrealizowany w latach 2015 – 2017.
Zobacz inwestycję...

Mennica Residence   – zespół nowoczesnych budynków mieszkalnych w Warszawie, zlokalizowany w kwartale ulic: Grzybowska, Żelazna, Pereca i Waliców. Mieszkania w metrażach i rozkładach cieszących się największym zainteresowaniem. Obecnie realizowany jest drugi etap tej inwestycji.
Zobacz inwestycję...

Mennica Legacy Tower   – biurowy kompleks z drapaczem chmur w Warszawie, powstający przy skrzyżowaniu ulic: Pereca i Żelaznej. Stanie się on ikoną stolicy i wyróżniającą się sylwetką w jej panoramie, poprzez 32 piętra budynku Tower i 9 budynku West.
Zobacz inwestycję...


Obecnie grupa przygotowuje kolejny projekt następnego przedsięwzięcia:
Kompleks kilkunastu budynków wielorodzinnych z usługami przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie.

Zobacz stronę inwestora...